Maltepe Eczane Kurye

Eczane kuryelerimiz ile İstanbul’un önde gelen reçetesiz eczane kurye hizmeti olmaktan gurur duyar. Müşterilerimize mümkün olan en makul maliyetle hızlı, güler yüzlü hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Yıllar boyunca müşterilerimizi teslimat maliyetlerinde binlerce dolar tasarruf ettik.

7/24 Eczane Kuryeİstanbul’un tamamına, herhangi bir saat de reçetesiz eczane ürünleri teslimatı !
Reçetesiz Eczane ÜrünleriMaltepe eczane kuryelerimiz, diğer servislerimiz de olduğu gibi sadece reçetesiz eczane ürünleri sunar.
Herhangi Eczane ile Bağımız YokHerhangi bir eczane ile bağımız yok ve çalışmıyoruz. Motorlu kuryeyiz, ihtiyacınız sırasın da size en yakın veya sizin belirlediğiniz eczaneden satın alıp fişi ile kapınıza getiriyoruz !
Maltepe Eczane Kuryeİstediğiniz reçetesiz ilaç sadece 45 dakika da ekonomik fiyatlarla kapında !
Maltepe Eczane Kurye

Eczane Kuryesi Nedir?

Bunu, teslimat sürelerini ve genel müşteri memnuniyeti puanlarını aynı anda iyileştirirken yaptık. Tüm eczane kuryelerin aynı olmadığını biliyoruz, bu nedenle özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmış birkaç farklı plan sunuyoruz. Tüm seçeneklerimiz, aşağıdakileri yaparak paradan tasarruf etmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır:

 • Tüm sorumluluk maliyetlerinizden feragat etmenizi sağlar
 • Eczane kurye tazminat ücretleri
 • Kurum içi teslimat personeline ödenecek tıbbi yardımları ortadan kaldırın
 • Şirket içi teslimatlar ilgili tüm araç maliyetlerini azaltın

Teslimat ihtiyaçlarınızı tartışabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin +90 543 748 61 61 veya mail@motokuryem.com.tr adresinden bize e-posta gönderin. Tüm sorularınızı yanıtlamaktan, size ücretsiz fiyat teklifi vermekten ve mevcut müşteri referanslarını sizinle paylaşmaktan mutluluk duyacağız. Ücretsiz, özel teklifiniz için bizimle iletişime geçin! Ekspres Eczane İlaç Kurye Hizmetleri size kategorisinde en iyi kurye hizmetlerini mümkün olan en düşük fiyatla vaat ediyor.

Reçetesiz Eczane Ürünleri Kapında
Reçetesiz Eczane Ürünleri Kapında

Reçetesiz Eczane İlaç Kuryesi

 • İstanbul çapında acil ve/ya normal teslimatlarç
 • 7/24 acil sevk hizmetleri
 • Eğitimli personel ve eczane kuryeleri
 • Garantili fiyatlandırma, herhangi bir rekabetçi teklifini yeneceğiz
 • Döngü ilaçlarınız veya değişim ilaçlarınız için özel kullanım
 • Hızlı, güvenilir hizmetimizle 30 günlük para iade garantisi
 • Talep üzerine araba kurye teslimatı
 • Talep üzerine referanslar

Nöbetçi Eczane Kurye Teslimatı

Maltepe’nin önde gelen özel eczane kurye kurye şirketi olarak, kendimizi hastanelerin, laboratuvarların, eczanelerin, halk sağlığı departmanlarının, doktor muayenehanelerinin, kliniklerin, kan bankalarının ve tıbbi toptancıların ilk tercihi olarak belirledik. Müşterilerimizin ve ortaklarımızın hasta bakımı hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için süreç bilgisini, güçlü ilişkileri ve uzman çalışan eğitimini birleştiriyoruz.

ilginizi çekebilir>  Bayrampaşa Eczane Kurye

Düzenli olarak planlanmış ve acele teslimatları gerçekleştiren sürücülerimiz, her zaman hızlı ve profesyonel, temiz ve naziktir ve genellikle müşterilerimizi isimleriyle tanırlar. Maltepe Eczane Kuryeleri, müşterileri, çalışanları ve dışarıdan gelenler tarafından, bütünlük temelli hizmet taahhüdü ile güçlü ve büyüyen bir şirket olarak takdir edilmektedir. Bu özel sektördeki olağanüstü %99,9 zamanında teslimat ve performans rekoru, temel değerlerimiz olan Taahhüt, Hizmet ve Uyumluluk konusundaki sarsılmaz taahhüdümüzün bir sonucudur.

Maltepe Nöbetçi Eczane Kurye

Tıbbi Dağıtım ve Eczane Kurye Sistemlerinde birincil görevimiz, müşterilerimiz tarafından bize emanet edilen tüm teslimatlara verilen %100 hizmettir. %100 hizmet, profesyonel, nazik ve zamanında %100 hizmetin tamamlanmasıdır müşterilerimizin belirttiği şekilde zaman çerçevesinde ve uygun işlemlerle gerçekleştirilir. Bunu yapmamak, potansiyel olarak hastalarımızın sağlığını tehlikeye atar. Bu tür bir kalite, yalnızca tüm teslimatlar her gün tüm çalışanlar tarafından tutarlı bir şekilde ele alındığı katı uygulamalar ve prosedürler uygulanarak elde edilir.

 • Profesyonel ve özel eczane kurye
 • 2005’den beri faaliyet gösteriyor
 • Kapsamlı kuryeler ve eğitimi
 • Kesintisiz Sevkiyat ve Teslimatlar
 • Web-Sipariş Girişi, Gönderimi ve Takibi
 • İhtiyaçlarınıza göre esnek
 • Kalite/Hasta Bakımı odaklı
 • Kapsamlı Tıbbi Müşteri Referansları
 • Reçeteli eczane ürünlerini taşımıyoruz !

Reçeteli Eczane Ürünü Taşımıyoruz

Eczane kurye hizmetimiz, kesinlikle reçeteli ilaçların taşınmasını yapmamaktadır. Reçetesiz eczane ürünlerini herhangi bir eczaneden alıp fişi ile kapınıza getirmekteyiz. Herhangi bir eczane ile anlaşmamız veya arkadaşlığımız yok ! Eczane kurye hizmetleri tedarik zincirinin güvenliği hiçbir zaman şu anda olduğundan daha önemli olmamıştı. İlaç endüstrisinin önde gelen bir son mil sağlayıcısı olarak, bu ürünleri elimizdeyken güvenceye almak için elimizden geleni yapma sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Kaliteli tesislere yatırım yapıyoruz: binalarımız, teslimat araçlarını içeriden ayırmaya ve yüklemeye izin verecek kadar büyüktür ve DVR’lere kayıt yapan CCTV kameralarla donatılmıştır.

7/24 Nöbetçi Maltepe Eczane Kurye
7/24 Nöbetçi Maltepe Eczane Kurye

Reçetesiz Maltepe Eczane Kurye Sistemlerindeki yüksek eğitimli profesyonellerimiz, en üst düzeyde müşteri hizmeti sunmaya kendini adamıştır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verme yeteneğimiz rakipsizdir. Gönderiniz ister büyük ister küçük, ister geleneksel ister kullanıma hazır olsun, Kuryelerimiz Maltepe genelinde eşsiz zamanında hizmet sunar.

ilginizi çekebilir>  Avcılar Eczane Kurye Hizmeti 7/24

Eczane kurye hizmetimiz bağımsız müteahhitler kullanan bir endüstri normuna rağmen, Maltepe eczane kuryelerimizin görünüşleri, siparişleri ve aldıkları teslimat ve eğitimlerin zamanında olması üzerinde daha fazla kontrole sahip olmamızı sağlayan çalışanlarımız olmasından gurur duyuyoruz. Barkod tarama ve GPS teknolojisi, zamana duyarlı ürünlerinizin canlı takibini sağlar. Paketinizi teslim aldığınız andan nihai varış noktasına kadar imza kanıtı ve e-posta onayı ile takip ediyoruz. Teslim alma ve teslimat işini ve sektörümüzün özel gereksinimlerini anlıyoruz!

Maltepe eczane kurye sorgusu yapanlar bunları da merak etti: Eczane paket servis, Maltepe Nöbetçi eczane, Eve ilaç Teslimi, Kapıda Eczane, Online eczane ilaç sipariş Sakarya, Online eczane ilaç sipariş Gebze, Sanal Eczane Sipariş, Eczane kurye şikayet


Maltepe Hakkında

Maltepe , Kadıköy, Sancaktepe, Ataşehir ve Kartal ilçelerine komşudur. Maltepe, Marmara Denizi’nin Anadolu yakasında yer almaktadır. İstanbul’un en büyük 4. ilçesi olduğu için oldukça kalabalık ve yoğun bir semttir. E-5 Otoyolu’na yakın bölgelerde son yıllarda ivme kazanan markalı konut ve ofis projeleri, özellikle yabancı yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor. Maltepe sahilinin deniz iskelesine yakınlığı ve işlek yol hattı ulaşım açısından kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca tren hattı ile ulaşım imkanları da önümüzdeki yıllarda daha da artacaktır.

Bu da Maltepe’yi Anadolu Yakası’ndaki ev sahiplerinin tercihi yapıyor. Maltepe İlçesi, Marmara Denizi’ne yaklaşık 7 km’lik bir sahile sahiptir. Bakireler Tapınağı (Bakireler) Maltepe’de gezilecek yerlerden biridir. Bu tapınak Süreyya Paşa Plajı’nda yer almaktadır. Yunan inancına göre evlenmek isteyen genç kızların ziyaret ettiği denizin içinde bulunan tapınağa Bakireler Anıtı adı verilmiş. Altıntepe, Küçükyalı, Çınar, Yalı, Bağlarbaşı, İdealtepe, Feyzullah Mahalleleri denize yakınlığı nedeniyle gayrimenkul fiyatları açısından popüler bölgelerdir. 2020 yılı sonu itibarıyla ilçede konut için en değerli mahalleler Başıbüyük, İdealtepe, Esenkent, Yalı ve Altıntepe’dir. Ortalama satılık konut büyüklüğü 110 metrekaredir.

ilginizi çekebilir>  Eczaneler Eve İlaç Getiriyor Mu?

İstanbul, Maltepe de önemli yerler: İstanbul Marmara Eğitim Vakfı (İMEV), Marmara Eğitim Kurumları, Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Marmara Hotel İstanbul Asia, Bodrum Club Marma Hotel, Maltepe Devlet Hastanesi, Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları, Adatepe Semt Hastanesi, Mimar Sinan Erkek öğrenci yurdu, Prof Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi, Marmara Üniversitesi Başıbüyük kampüsü, Maltepe sahil parkı

Maltepe Eczane Kurye Konumumuz

Maltepe Eczane kurye konumunun enlem boylamı: 40.942761, 29.157945
Maltepe kuryenin koordinatları: 40°56’33.9″N 29°09’28.6″E Google Plus Kodu: W5V5+454 Maltepe, İstanbul
Eczane Kuryemizin Maltepe de ki adresi; Zümrütevler, 34852 Maltepe/İstanbul


Sık Sorulan Sorular

Neden Maltepe Eczane Kuryesini Seçmeliyim?

Maltepe eczane kurye müşterileri, çalışanları ve dışarıdan gelenler tarafından, bütünlük temelli hizmet taahhüdü ile güçlü ve büyüyen bir şirket olarak takdir edilmektedir. İşe alım uygulamalarımızda kurye endüstrisinin geri kalanından sıyrılıyoruz. Tüm Maltepe eczane kuryelerimiz, sunduğumuz hizmetlerin kalitesi üzerinde bize daha fazla kontrol sağlayan çalışanlarımızdır.

Eczane Kuryeleriniz Neleri Taşıyabilir?

Hastaların ve tesislerin ilaçlarını zamanında almasını sağlıyoruz. Gerekli ekipman ve KKD teslimatları ile çeşitli tesislerin desteklenmesi. Reçetesiz eczane ürünleri kurye hizmeti.

Maltepe Eczane Kurye Avantajları Nedir?

Rutin siparişler ve birden fazla varış noktasına sahip siparişler için düzenli teslimat yolları sağlıyoruz. Aynı gün teslimatlar tek tuşla yapılır. Lojistik uzmanlarımız teslimat ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır ve bekliyor. HIZLI bir teslimata ihtiyacınız olduğunda, zaman kısıtlamalarınızı karşılamak için sürücülerimize güvenebilirsiniz.

Yorum yapın