Başakşehir Eczane Kurye

Sektörün benzersiz taleplerini anlıyor ve her tıbbi teslimatın hak ettiği dürüstlükle ele alınmasını sağlıyoruz. Başakşehir de Eczaneden eve teslimat , ilaç dağıtımı , tıbbi ekipman teslimatı , numune toplama ve teslimatı, veteriner Başakşehir eczane kurye hizmeti ve çok daha fazlası ile tıp endüstrisinin birçok alanını destekliyoruz. Her tıbbi teslimatın hak ettiği dürüstlükle tedavi edilmesini sağlıyoruz. Sağlık hizmeti sağlayıcıları ile çalışma konusundaki değerli deneyimimiz, hasta ihtiyaçlarını karşılamada endüstrinin özel taleplerini anladığımız anlamına gelir. Aynı gün teslimat ve bir gecede teslimat ile sağlık işletmelerini destekliyoruz – tıbbi teslimat gereksinimleriniz ne olursa olsun, bir çözümümüz var.

Başakşehir Eczane Kurye Servisi

Tedarik zincirlerindeki karmaşık sorunları çözmede sağlık hizmetleri lojistiği sektörünü desteklemek için ısmarlama çözümler sunuyoruz. Kapsamlı kamyonet ağımızı kullanarak aşı lojistiği zorluklarının üstesinden gelmekten, tıbbi besleme pompalarının teslimatına ve depolanmasına kadar, tıbbi Başakşehir eczane kurye hizmetimiz, lojistik ve sağlık işletmeleri tarafından denenmekte ve güvenilmektedir . Hizmetimiz , canlı izleme, ETA’lar ve stok yönetimini içeren kurum içi BT yeteneklerimiz aracılığıyla işinizle sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Bağcılar eczane kuryelerimiz 15 yılı aşkın kurye hizmeti sunmaktadır. Tam ve güncel iletişimleri sürdürmek ve bilgilerin eksiksiz görünürlüğünü sağlamak , herhangi bir tıbbi teslimat için her zaman en büyük önceliğimizdir. Başakşehir eczane kuryeleri dış kaynaklı sağlık lojistiğiniz hakkında sizi ve hastalarınızı bilgilendiriyoruz.

Başakşehir İlaç Kurye

İlaç dağıtım çözümlerimiz, ilaçların Başakşehir de ki sağlık hizmeti sağlayıcılarına güvenli ve verimli bir şekilde teslim edilmesini sağlar. Avcılar eczane kuryeleri ile birlikte tüm eczane ürünleri ihtiyaçlarınız kapınıza kadar teslim. Birçok Başakşehir eczane kurye teslimatın zaman açısından son derece kritik olması nedeniyle, ilaçların hızlı bir şekilde alınabilmesi için 60 dakikalık bir yanıt süresi uyguluyoruz.

 • İlaç Dağıtımı İlaç üreticilerine teslimat çözümleri sunarak , aşı lojistiği de dahil olmak üzere ülke genelindeki hastanelere, kliniklere ve eczanelere ilaç dağıtımı sunuyoruz .
 • Tıbbi Ekipman Desteği Tıbbi ekipman ve yedek parça teslimatında uzman olarak , Başakşehir de ki GP ameliyathanelerine, kan bağış merkezlerine, bakım evlerine, hastanelere veya laboratuvarlara her türlü tıbbi ekipman ve yedek parça teslim ediyoruz.
 • Eczane Eve Teslim ve Toplama Başakşehir eczane kuryeleri, serbest eczaneler ve ülke çapındaki eczaneler için uyarlanabilen güvenli ve güvenli bir eczane kurye hizmeti sunar.
 • Numune Toplama ve Teslimat Klinik deney lojistiği de dahil olmak üzere, GP ameliyathanelerinden, kan bağış merkezlerinden veya bakım evlerinden alınan hasta numunelerinin aynı gün içinde Başakşehir de ki hastanelere veya laboratuvarlara taşınmasını desteklemek .
 • Veteriner Kurye Hizmeti Veteriner hekimler ve hastanelerle ortaklık kurarak , Başakşehir genelinde kritik zamanlı teslimatlar için güvenilir bir veteriner kurye hizmeti sunuyoruz. Veteriner numunelerinden büyük veterinerlik ekipmanlarına kadar her şeyi taşıyoruz.
ilginizi çekebilir>  Beşiktaş Eczane Kurye

İlaç ve Eczane Ürünleri İçin Tasarlanmış Bir Filo Sıcaklık kontrollü dağıtım araçlarından oluşan geniş filomuz, Başakşehir eczane kurye hizmetleri sağlamak için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Bahçelievler eczane kurye bünyemiz de araçlar ve motosikletler bulunmaktadır. Tüm Başakşehir eczane kurye araçlarımız, -25 °C ile +25 °C arasında sıcaklık sağlayan çift sıcaklık kontrollü bölmelerle donatılmıştır. Daha fazla gönül rahatlığı için, her araç GPS ile izlenir ve tüm nakliye süreci boyunca aracın sıcaklığının izlenmesini sağlayan en son soğutma teknolojisiyle donatılmıştır. iletişim: mail@eczaneilackurye.com ve/ya 0543 748 61 61

Başakşehir Nöbetçi Eczane Kurye

Güvenebileceğiniz Kalite Gönderinizin emin ellerde olduğundan emin olmak için en son yönetmelikleri takip ediyoruz. Bu nedenle, tüm çalışanlarımız GDP eğitimlidir ve araçlarımız MHRA standartlarını karşılamaktadır. Bu, ilaç dağıtım taşımacılığınız için ihtiyaç duyduğunuz her an hızlı Başakşehir eczane kurye seçeneğine sahip olduğumuza güvendiğiniz anlamına gelir.

 1. GSYİH EĞİTİMLİ Tüm Başakşehir eczane kurye sürücüleri, gönderinizin dikkatli bir şekilde ele alınmasını sağlamak için GSYİH eğitimi almıştır.
 2. UZMAN FİLO İzlenen sıcaklık bölmelerine sahip modern farklı büyüklükteki araçlardan oluşan geniş filo
 3. YOLCULUK BİLETİ Tüm sıcaklık kontrollü teslimatlar için yolculuk sıcaklığı biletleri sağlıyoruz.

İstanbul Eczane Kurye

Kan bileşeni kaplarındaki kan ve doku örneklerinden Endoskopik yığın sistemlerine, MRI tarayıcılarına ve ihtiyaç duyabileceğiniz diğer her şeye deneyimli tıbbi ve Başakşehir eczane kurye. Dökülme kiti eğitimi ve biyolojik tehlikeler dahil olmak üzere tıbbi teslimatlar konusunda tam eğitimli sürücüler , Uzman araçlar, yükleme asansörleri ve kendinden yüklemeli forkliftler ( video için buraya tıklayın ). Maltepe eczane kuryelerimizin her biri eğitimli ve lisanslı sürücülerdir. Ayrıca , canlı görünür izleme ve güncellemeler ile bizi gerçekten şeffaf yapan özel olarak yazılmış yazılımımız da var.

 • Endoskopik yığın sistemleri
 • Ultrason tarayıcılar
  • MRI tarayıcıları
   • BT tarayıcıları
 • Maskeler ve swablar         
 • monitörler
 • yataklar
 • Arabalar
 • defibrilatör
 • Entübasyon ekipmanı
 • EKG ve kalp malzemeleri 

Bu yüksek kaliteli hizmeti, kaldırma ekipmanları, arka kaldırıcılar, çemberleme noktaları ve sevkiyatınızı güvende ve emniyette tutmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip tam donanımlı geniş araç filomuzu kullanarak sunuyoruz. Beşiktaş Eczane kuryelerimiz ihtiyaçlarınız anında 35 dakika içerisin de teslimat sunuyor. Eczane kurye olarak tüm araçlar, uydu izleme, bilgisayarlı trafik yönetimi ve elektronik teslimat kanıtı dahil olmak üzere en son teknolojimizi kullanarak teslimat sürecinin her adımını denetlemek için yüksek eğitimli ofis personeli ile birlikte tıbbi ekipman ve sevkiyatların taşınmasında önemli deneyime sahip tam eğitimli personel tarafından tahrik edilmektedir..

ilginizi çekebilir>  Ataşehir Eczane İlaç Kurye Hizmeti 7/24

Yukarıdakilerin tümüne ek olarak, fiyatlarımızın son derece rekabetçi olduğunu da göreceksiniz. Başakşehir eczane kurye politikamız, kısa vadede kâr etmek yerine, uzun vadede büyümeyi hızlandırmak için yüksek kaliteli işler elde etmek ve sürdürmek için yüksek eğitimli bir sürücü havuzunu tutmaktır.

Başakşehir Eczane Kurye
Başakşehir Eczane Kurye

Başakşehir

İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan, modern bir bölge olan Başakşehir bölgesi ve İstanbul’un 39 ilçesinden biridir. Başakşehir ilçesinin nüfusu 353.000 olup, yüzölçümü 104.000 km2’dir. Başakşehir ilçesi çevresindeki alanlar: İlçe, kuzeybatıdan tüm İstanbul mahallelerinde birincil tatlı su kaynağı olan “Sazlıdere Gölü” ile sınırlanmıştır, güneyde “Marmara Denizi” ile sınırlanmıştır ve çevresi: Avcılar , Ayub , Küçükçekmece , Esenler, Arnavutköy, Bağlar, Esenyurt , Gazi Mahallesi . Semt tarihi: Bu semt, Arapça’da “kurtuluş” anlamına gelen “Azatlyk” olarak biliniyordu, Osmanlı ordusu muharebe barutu üretiminde buna bağlıydı ve bundan sonra “Rensley Niazi” adlı bir subay, bu mahallelerden biriydi.

Başakşehir Tarihi

Türk gençlik devriminin bel kemiği olan, 1908’de üzerine bir çiftlik inşa etti ve anısını onurlandırmak için daha sonra “Rensley Çiftliği” olarak anıldı. “Başakşehir ilçesi”, 2009 yılında bağımsız hale gelmek üzere “küçükçekmece”den ayrılmış olup, Türk yetkililer ve bölge belediyesi, günümüzde ilçenin imarına ve hizmet sunumuna büyük önem vermektedir. Bakırköy eczane kuryelerimiz de tüm bölge de kurye servisi sunmaktadır. İstanbul’un sakin semtlerinden biri olan Başakşehir, özellikle Arap yatırımcıların ilgi gösterdiği ve bu semti arayanların çoğu Türkiye’ye yatırım yapan; Rekreasyon istekleri ve hayatın temposundan uzak kalmaları nedeniyle farklılık ve dinginlik arayanlar için Başakşehir’de daire bulmak en büyük ilgi alanlarından biridir.

Ulaşım Durumu: Bu ilçede ulaşım sorunu yoktur ve İstanbul’un her yerine ulaşım kolaydır, Başakşehir ve Kirazl bölgelerini birbirine bağlayan ve birçok hayati bölgeden geçen metronun yanı sıra çok sayıda toplu taşıma istasyonu bulunmaktadır. Başakşehir’de daire alan ulaşım sorunu asla yaşamayacak. Sağlık Merkezleri: İstanbul’un Başakşehir ilçesinde Türkiye’den ve yurtdışından en iyi doktorların seçildiği bir dizi tıbbi konuda onlarca hastane ve tedavi merkezi bulunmaktadır ve daha sonraki aşamada Avrupa’nın en büyük tıp şehri kurulacaktır..

 • Botanik Park: Yaklaşık 386.000 metrekarelik alanıyla Türkiye’nin en büyük botanik bahçelerinden biridir, açılmak üzeredir ve bu, Başakşehir’de satılık dairelerin değerini en üst düzeye çıkaracak büyük bir olay olacak.
 • Kent meydanı: İstanbul’un Başakşehir semtindeki önemli projelerden biri olarak kabul edilen bu meydan, Taksim meydanının iki katı büyüklüğünde olacak, başta büyük bir sağlık merkezi olmak üzere gerekli tesisleri, ulaşım istasyonları, alışveriş merkezleri, restoranlar ve kafeler.
 • Salah al-Din Camii: Başakşehir’in en büyük camilerinden biri olup, 5000 namaz kapasiteli, Botanik Bahçesi’nin yanında yer almaktadır ve bu bölge için önemli bir değer olarak kabul edilmektedir.
 • İkitelli şehir hastanesi (Avrupa’nın en büyük hastanesi): Toplam alanı bir milyon metrekareyi aşan Başakşehir ilçesindeki en önemli projelerden biri; böylece yaklaşık 10.000 çalışanı ile Avrupa’nın en büyük hastanesi olacak. Başakşehir’deki emlak fiyatlarına ve genel olarak İstanbul’daki emlak fiyatlarına doğrudan etki edecek olan günde 60.000 vatandaş alması bekleniyor.
ilginizi çekebilir>  Bağcılar Eczane Kurye 7/24

Başakşehir’in Posta kodu: 34480 Yüzölçümü: Toplam 104,33 km² (4.028 mil²) Ayrıca Başakşehir’in mahalleleri: Altınşehir, Bahçeşehir 1. Kısım Bahçeşehir 2. Kısım, Başak, Başakşehir, Güvercintepe, İkitelli OSB, Kayabaşı, Şahintepe, Şamlar, Ziya Gökalp

Başakşehir Ulaşım Durumu

Başakşehir Otobüs Hatları: 36F Cebeci / Fenertepe – Olimpiyatköy Metro 76A Kiptaş Vaditepe / Ispartakule – Yenikapı 76D Bahçeşehir – Taksim 76E Boğazköy – Taksim 78 Metrokent – Eminönü 78B Fenertepe Peronlar / Başakşehir – Metrokent – Yenibosna Metro 78C Yunus Emre Mahallesi – Fenertepe 78E Fenertepe Peronlar – Başakşehir – Metrokent – Kayabaşı Kiptaş 78F Fenertepe – Başakşehir – Metrokent 78G Fenertepe Peronlar – Başakşehir – Metrokent – Güvercintepe – Kayaşehir 78H Fenertepe – Eminönü 78Ş Fenertepe Peronlar / Başakşehir – Metrokent – Şahintepe 78ZB Fenertepe Peronlar / Başakşehir – Metrokent – Zeytinburnu Metro 79B Kayaşehir – Bakırköy 79C Kayaşehir – Cebeci Mahallesi 79E Kayabaşı Kiptaş / Kayaşehir

Başakşehir Raylı Hatlar: M3 Bakırköy İDO- Kayaşehir Merkez, M7 Kabataş- Mahmutbey, M9 Ataköy – Olimpiyat, M11 Gayrettepe – İstanbul Havalimanı

Başakşehir
Başakşehir

Adres: Ziya Gökalp, Atatürk Blv. No:139, 34490 İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul
Google Plus Kod: 3RH5+JQM İkitelli Osb, Başakşehir/İstanbul
Koordinat: 41°04’44.7″N 28°48’33.9″E
Enlem ve Boylam: 41.079094, 28.809414
Google Map Link: https://goo.gl/maps/1KCqsXjoUgvvcfQH9
*Eczane kurye konumu değildir, bölgeyi göstermektedir.

Başakşehir Eczane Kurye S.S.S

Başakşehir Eczane Kuryeleri Kimdir?

İlaç teslimatı için optimize edilmiş, şirkete ait iklim kontrollü araç filomuzla birlikte, sürücülerimiz OSHA, HIPAA ve Başakşehir Eczane Kurye standartlarında uzman bir şekilde eğitilmiştir ve ülke çapındaki hizmet ağımızın herhangi bir yerinde ilaçların hızlı, verimli ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlama yeteneğine sahiptir. . İlaçları nereye ve ne zaman göndermeniz gerektiğine bakılmaksızın, teslimatları hassas ve özenle tamamlamak için Başakşehir Eczane Kurye uzman ilaç kurye ekibine güvenebilirsiniz.

Başakşehir Eczane Kurye Hakkında

Herhangi bir Başakşehir Eczane Kurye teslimatın nihai sonucu, eczane, klinik veya hastane olsun, ilaçları hedeflerine taşırken, Başakşehir Eczane Kurye kurye uzmanlarından oluşan ekibimiz, klinik için Başakşehir Eczane Kuryeleri güvenli ve doğru sınıflandırmasını, ambalajlanmasını, etiketlenmesini ve belgelenmesini sağlamak için iyi bir donanıma sahiptir. denemeler veya sadece lojistik yaşam döngüsünü tamamlamak için. 45 yıldır güvenilen ilaç kurye endüstrisindeki uzmanlar olarak, özel ilaç lojistiği ihtiyaçlarınızı karşılamak için daha iyi eğitime veya deneyime sahip başka bir ekip olmadığını güvenle söyleyebiliriz.

Başakşehir de Bazı Eczaneler

Eczane İsmiEczane AdresiEczane Telefon Numarası
Başakşehir EczanesiBaşakşehir Mahallesi, Cihangir Sokak 1. Etap Kiptaş Çarşı No:13/B20 (212) 485-16-50
Bahçetepe EczanesiKayabaşı Mahallesi, Ulubatlı Hasan Caddesi A3 D:7 Kayaşehir / Başakşehir / İstanbul (Cadde Dükkanları Durağı, Opet Benzin İstasyonu Karşısı)0 (212) 809-09-05
Bahçeşehir EczanesiBahçeşehir 2. Kısım Mahallesi, Barış Sokak No:1/J Bahçeşehir Park Çarşısı / Başakşehir / İstanbul (Şelale Caddesi, Hill Park Çarşı Migros Yanı)0 (212) 608-05-72
Bahçeşehir Defne EczanesiBahçeşehir 1. Kısım Mahallesi, Süzer Bulvarı No:4 Bahçeşehir Başakşehir / İstanbul (Bahçeşehir Ticaret Merkezi Ziraat Bankası Yanı İş Bankası Karşısı)0 (212) 669-34-34
Bahçeşehir Aydın EczanesiBahçeşehir 2. Kısım Mahallesi, Avni Akyol Bulvarı No:2 Bahçeşehir Başakşehir / İstanbul (Bahçeşehir Camii Yanı Loca Binası A Blok)0 (212) 608-00-37
Bahçekent EczanesiBahçeşehir 2. Kısım Mahallesi, Şehit Asteğmen Furkan Işık Bulvarı No:25/B Bahçeşehir / Başakşehir / İstanbul (Mercedes Fabrikası Karşısı – Bahçekent Avrupark Sitesi)(212) 813-01-02
Başakşehir de bazı eczaneler

*Liste de bazı Başakşehir de ki eczaneler gösterilmiştir.

Yorum yapın